ablakfólia.hu főoldal
Magunkról Bemutatóterem Folyamatok Árajánlatkérés Ajánlóink Kapcsolat Állás

Bemutatóterem
1115 Budapest, Ildikó u. 8
Telefon: (1) 445-2812
E-mail: bterem@ablakfolia.hu

Termékweblapjaink
Ön most cégünk ablakfólia termékeivel foglalkozó termék­weblapját kereste fel, az ablakfólia.hu-t.
További termékweblapjaink: www.napellenző.com, www.szalagfüggöny.com, www.redőny.com.
Teljes árnyéko­lástechnika­i termékkínálatunkat megtalálja a cég központi honlapján: www.jozsa.hu.

Ajánlónk Czene Attila

további megbízóink

Biztonsági fólia, hővédelmi üvegfólia
Cégünk a piacvezető Llumar üvegfólia-gyár termékeit forgal­mazza. Üveg­felületekre bizton­sági fólia minden esetben java­solt, amikor a nyílászáró betörők által megközelíthető helyen van. Az általunk használt biztonsági fólia MABISZ tanúsít­vánnyal rendelkezik. Az üvegfólia alkalmazása nagyban elősegíti a lakások, irodák hűvösebbé tételét. Árnyékolás­technikai bemutató­termünkben mind biztonsági fólia, mind reflexiós üvegfólia termékeinket valós környezet­ben, ablak­on is megtekintheti.

Állásajánlatok Magyarországon

Jooble álláskereső

Pozíció*

Személyes adatok

Családi név*:
Keresztnév*:
Születési dátum*:
Állampolgárság*:
Családi állapot*:

Elérhetőségek

E-mail cím*:
Telefon*:
Megye:
Város*:
Utca, házszám*:

Tanulmányok

Iskola neve*:
Végzettség foka*:
Szak megnevezése*:
Befejezés éve*:

Iskola neve:
Végzettség foka:
Szak megnevezése:
Befejezés éve:

Munkahelyen szerzett szakmai tapasztalat

Kérjük, csak a betöltendő pozició szempontjából releváns, legfontosabb munkahelyeket jelölje meg.

Cég neve:
Időtartam: Mettől:  Meddig:
Pozíció és feladatok leírása:

Cég neve:

Munkaügyi információk

Nettó fizetési igény forintban*:
Mennyi időn belül tud munkába állni?*:

Egyéb információk

Fénykép:
Önéletrajz-csatolási lehetőség:
Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?:*
Rendelkezik saját gépjárművel?:*
Honnan ismeri cégünket?:
Egyéb: (lehetséges fizetési konstrukciók, heti 40 órás munkavégzéstől eltérő igény esetén ennek ismertetése, referenciaszemélyek megadása stb.):

A jelentkezési űrlap sikeres beérkezéséről automatikus üzenet érkezik az Ön által megadott e-mail címre. Személyes visszajelzést a jelentkezők nagy számára való tekintettel kizárólag konkrét munkakör betöltésére irányuló jelentkezés pozitív elbírálás esetén tudunk adni.

Ebbe a mezőbe kérjük, NE ÍRJON semmit. Ha bármit ír bele, a teljes megkeresése törlésre kerül, nem kapunk semmilyen értesítést üzenetéről.